Moje zkušenosti

Jsem finančník s více než 20 lety zkušeností ve vrcholném managementu významných mezinárodních finančních institucí (Volkswagen Finanční služby, GE Money, Citibank, skupina Raiffeisen). Zajistil jsem financování pro více než 200 000 klientů z řad podnikatelů, malých a středních firem, korporací nebo soukromých osob. Na českém trhu jsem stál u zrodu finančního leasingu, operativního leasingu i investičního úvěru zajištěného movitým aktivem.

Financoval jsem vše, co si lze představit – automobily, zemědělskou techniku, fotovoltaiku, ale i jachty, pozemky či letadla. Dokázal jsem klientům pomoci s financováním, úsporami úrokových nákladů, refinancováním úvěrů za účelem snížení nároků na cash-flow i s financováním projektů s dočasnou právní vadou.

Od roku 2013 působím jako externí CFO pro klienty z řad malých a středních firem či podnikatelů. Mojí největší výhodou je, že se umím podívat na vaše podnikání z „druhé strany“, ze strany poskytovatele finančních zdrojů. Díky svým bohatým zkušenostem mám ten správný cit pro nalezení takového řešení, které jednak uspokojí vaše finanční potřeby a jednak bude akceptováno financujícími institucemi.

Váš externí CFO